Xhaka titullar në formacionin e Zvicrës

Granit Xhaka është kapiten dhe titullar në formacionin e Zvicrës në duelin e parë kundër Bjellorusisë. Kjo ndeshje do të luhet në stadiumin Karagjorgje në...

Kosova e nis mirë rrugëtimin drejt “Euro 2024”, nxjerr barazim në...

Kombëtarja e Kosovës e ka nisur me barazim ciklin kualifikues për Kampionatin Evropian “Euro 2024”, që do të mbahet vitin e ardhshëm në Gjermani. Të...

Rashica për rastin ideal të humbur në fund të ndeshjes: Qejf...

Kombëtarja e Kosovës e ka nisur me barazim ciklin kualifikues për Kampionatin Evropian “Euro 2024”, që do të mbahet vitin e ardhshëm në Gjermani. Të...

NBA: Boston e Milwaukee kandidat kryesor për kreun e Konfercës në...

Shtatë fitore pë skuadrat vendase dhe vetë tri pë ato mysafire është epilogu i dhjetë ndeshjeve të zhvilluara sot në kampionatin amerikan të basketbollit...

“Me Kosovën në Evropian”, Motoja e FFK-së për ‘EURO 2024’

Kosova sot do të nis kualifikimet për Kampionatin Evropian ”EURO 2024”. ”Dardanët” në ndeshjen e parë do të përballen me kombëtaren e Izraelit. Ndeshja zhvillohet në...

Cristiano Ronaldo nuk njeh limite!

Sulmuesi synon të thyejë rekordin botëror ndaj Liechtenstein Karriera e jashtëzakonshme e Cristiano Ronaldos mund të pasurohet me një rekord të ri botëror. Portugezi pritet...

Liverpooli rrezikon kualifikimin në Ligën e Kampionëve

Gara për vendet e Ligës së Kampionëve duket se mund të bëhen interesante, dhe ndërsa Arsenali dhe Manchester City duken të sigurta për dy...

FOTO/ Se*s me Ronaldon dhe foto “hot”, modelja latine ndez rrjetin

Vetëm disa javë Daniela Çavez pushtoi kronikat rozë, teksa deklaroi se kishte bërë seks me Kristiano Ronaldon, duke shtuar se madje e kishte gjithçka...

FOTO/ Dikur milte lopë, tani flitet për një lidhje me Nejmarin,...

Jeta e stjuardesës Adriana Paul ndryshoi pas Kupës së Botës, Katar 2022. Ajo mbajti në duar trofeun e “Lojtarit Më të Mirë të Tuneut”...

Sheikh Jassim do të bëjë ofertë të përmirësuar për blerjen e...

Sheikh Jassim dëshiron ta blejë klubin anglez, Manchester United, nga familja Glazer dhe së shpejti do ta bëjë ofertën e tyre të përmirësuar. Një përfaqësues...