Zbulohet data e finales së madhe të Big Brother VIP Albania

Sot, gjatë ditës në shtëpinë e famshme ka mbërritur zarfi i kuq që vëri banorët në panik. Por, në nisje të spektaklit, Arbana Osmani, zbuloj...

Luizi jep një deklaratë të fortë, kërcënon banorët brenda shtëpisë BBV...

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito pas festës së organizuar në oborr janë shtrirë së bashku dhe kanë biseduar për periudhën jashtë shtëpisë së Big...

Nora Istrefi sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush

Këngëtarja e mirënjohur ka lindur me 25 mars në vitin 1986. Nora Istrefi, sot feston 37-vjetorin e lindjes, shkruan “Kosovarja”. Ndryshe, artistja e hiteve të shumta...

“Si e lumturon burrin?” Përgjigjia epike e Ilda Bejlerit

E ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” në Tv Klan, Ilda Bejleri nuk i ka shpëtuar pyetjeve ngacmuese të gazetarëve te vegjël,...

Ilda Bejleri: Ronaldo është frymëzim, historinë e tij e kam shembull...

Ilda Bejleri u pyet sot nga fëmijët e emisionit “Në Kurthin e Piter Pan” se kush është i preferuari i saj, midis Messit dhe...

Georgina: Ronaldo nuk është materialist, i kam dhuruar tre automjete

Georgina Rodriguez ka tërhequr vëmendjen me deklaratat kontradiktore në një intervistë në emisionin “El Hormiguero”, duke pretenduar se ajo dhe Cristiano Ronaldo nuk janë...

Olta e pranon që favorizohet nga produksioni: Vëllai i Madh nuk...

Është përfolur disa herë se Olta po favorizohet nga produksioni i Big Brother Vip Albania, madje edhe pas ofendimeve qè shpesh ua ka bërë...

Fjolla Morina uron fillimin muajin e shenjtë të Ramazanit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, ka bërë një urim për ndjekësit e saj në Instagram për fillimin e muajit të shenjtë të Ramazanit. Ajo...

“Alone”, kënga tjetër e Kanitës e destinuar për tregun ndërkombëtar (VIDEO)

Këngëtarja unike nga Maqedonia e Veriut, Kanita Suma e ka sjellë projektin e saj më të ri muzikor të titulluar “Alone”. Kënga e shkruar në...

Melinda njofton fansat: Asnjë koncert gjatë Ramazanit

Artistja Melinda Ademi i ka uruar të gjithë besimtarët e fesë islame për muajin e shenjtë të Ramazanit, por kjo nuk është e gjitha. Gjatë...