Ditë më parë këngëtarja, Xhensila Myrtezai ka festuar ditëlindjen e saj të 30.

Me këtë rast, bashkëshorti i saj, Bes Kallaku kishte organizuar një “party”, në të cilin morën pjesë shumë figura publike.

Por, pranija e tyre nuk tërhoqi aq vëmendje sa një fotot e postuar nga aktori, Kallaku.Xhensila Myrtezai, Bes Kallaku dhe Ajka
Ai në profilin e tij në Instagram kishte postuar një foto të Xhensilës, në të cilën ajo shihej me barkun e fryrë.

Ky moment i shkrepur ka bërë që publiku të aludojë se Xhensila dhe Besi janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë.