China Suarez ka tentuar të futet sërish në martesën e çiftit Mauro Icardi dhe Wanda Nara.

Sipas disa mediave argjentinase, 30-vjeçarja kësaj radhe ka përdorur një mikeshë të ngushtë për të kontaktuar me futbollistin e PSG-së.

Një informacion i tillë është konfirmuar edhe nga vetë bashkëshortja e lojtarit përmes profilit të saj, Instagram.

Wanda Nara (Foto: Instagram)

Gjithçka ka ndodhur gjatë ditëve që Wanda ka qenë në Argjentinë për shkak të angazhimeve të ndryshme profesionale.

China Suarez ka përfituar nga fakti që futbollisti ishte i vetëm në kryeqytetin francez për t’i dërguar një mesazh përmes WhatsAppit përmes telefonit të mikut të tij, Marcelo ‘Mancha’ Latorre, pasi ajo është e bllokuar nga Icardi.

Larg nga fshehja e kësaj situate dhe shkaktimi i një krize të re në çift, futbollisti ka rrëfyer atë që i ka ndodhur gruas së tij: “Është e njëjta marrëzi, por dua t’jua them”.

Wanda Nara (Foto: Instagram)

Mauro Icardi ndau me Wanda Naran një pjesë të bisedës, ku aktorja u përpoq ta kontaktonte sërish.

Në imazhin e shfaqur nga biznesmenja në rrjetet e saj sociale, mund të lexoni një ‘Përshëndetje?’ nga një numër i panjohur, por ku mund të shihni foton e profilit të një prej miqve më të mirë të China Suarez.

Mauro Icardi dhe Wanda Nara kanë bashkë pesë fëmijë. /Telegrafi/

Wanda Nara (Foto: Instagram)