Si do të jetë moti sot

Moti sot në vendin tonë do të jetë me diell dhe i ngrohtë me erë mesatare.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej -4 deri 2 gradë ndërsa gjatë ditës prej 14 deri 24 gradë Celsius.