Shkupi në festë, Dafina, Ledri, Bardhi dhe Three Dots performojnë në sheshin Skndërbeu

Ajka e estradës shqiptare, Ledri Vula, Dafina Zeqiri, Bardhi dhe Three dots sonte do të performojnë në sheshin Skënderbeu në Shkup me çrast do ti argëtojnë qytetarët të cilët mezi presin ti shohin nga afër këngëtarët më të njohur të estradës.

Ledri, po bën një “come back” sepse i njëjti pikërisht në sheshin Skëndërbeu performoi një muaj më herët kur F.C Shkupi u shpall kampion.

Kurse Dafina, Bardhi dhe grupi i njohur Three dots do të performojnë të shoqëruar nga Ledri nga ora 20-30 në sheshin e Shkupit me rastin e 20 vjetorit të themelimit të Bashkimit Demokratik për Integrim.

Festa nuk përfundon këtu, sepse concert ka edhe nesër në Tetovë, në të cilin do të perfomojnë Getoar Selimi, Nora Istrefi, Tayna, S4MM, Kida po edhe Lumi B.