Artistja me famë botërore, Rita Ora dukej mahnitëse teksa doli për disa ushtrime në Sydney.

Rita tregoi barkun e saj të tonifikuar e veshur me një bluzë të zezë dhe dollakë të gjata deri në bel, shkruan arbresh.info

Artistja e mbuloi fytyrën e saj të famshme me një palë syze dielli të errëta dhe i mbante flokët e saj të gjatë mbi supe.

Përndryshe, Rita ndodhet në Australi për spektaklin e talenteve “The Voice Australia”. /Arbresh.info/