[ad_1]

Ashtu siç u premtoi fansave, reperja Rina Balaj ka publikuar sot (e martë) projektin e ri muzikor.

Ajo këtë herë erdhi në bashkëpunim me artisten e quajtur, Amelia, ndërkohë që është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Këngëtaret vijnë me paraqitje të mrekullueshme në videoklip e skena mjaft atraktive.

Rina Balaj dhe Amelia (Foto: YouTube)

Teksti është shkruar nga vet artistja shqiptare, kurse për producimin është kujdesur Dj Amelia.

Kënga tashmë është shpërndarë në të gjitha platformat muzikore dhe pritet të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku.

Komentet krahas postimit kanë qenë të menjëhershme, duke e pëlqyer këtë projekt të 22-vjeçares.

Në bazë të disa pamjeve, ky klip duket se u xhirua në Greqi ku Balaj po qëndron prej disa kohësh. /Telegrafi/