Mjeshtri i muzikës shqipe, Dod Kalaj publikon këngën e re

Një këngë verore, e nxehtë si në interpretim ashtu edhe në paraqitje vizuele është sjellë nga këngëtari i mirënjohur dhe mjeshtri i muzikës shqipe, Dod Kalaj.

Dod Kalaj ka sjellë projektin më të ri të titulluar “Ti zemra ime”, e realizuar për këtë sezonë të verës por duke mos u ndalur me kaq, pasiqë këngëtari deri më tani ka publikuar shumë projekte, madje as virusi nuk e ka ndal aktivitetin e tij.

Ndryshe Dod Kalaj është një nga emrat më të kërkuar edhe nëpër ahengje familjare.