Melinda provokon me linjat joshëse, thekson format trupore në paraqitjen e fundit

Reperja e njohur, Melinda ka arrit të jetë në qendër të vëmendjes që nga dalja e parë publike.

Dhe krahas projekteve të ndryshme muzikore që pëlqehen nga fansat e saj të shumtë, reperja është dhe një femër që ka linja të admirueshme, e të cilat i vë në pah në secilën paraqitje.

Melinda nuk lë anash pothuajse asnjëherë ekspozimin e formave trupore, duke sjell imazhe nga më të ndryshmet në llogarinë e saj të Instagramit ku numëron mbi një milion ndjekës.

Foto: Melinda/InstaStory

Edhe së fundmi, reperja ishte e pranishme në një koncert të radhës për bashkatdhetarët në Austri, ndërsa mahniti me dukjen plot stil.

Foto: Melinda/InstaStory

E veshur në një trupore ngjyrë blu me detaje të theksuara me gurë shumëngjyrësh, reperja u kujdes që të dukej e veçantë dhe provokuese edhe në këtë paraqitje.

Foto: Melinda/InstaStory

Ndërkohë, përveç angazhimeve në mbrëmje të shumta muzikore, reperja po shijon suksesin e këngës së fundit “Melodia”. /Telegrafi/