“Kjo do të thotë shumë për mua”, Kim Kardashian shpërthen në lot kur e kupton që Kanye West mori të gjitha pamjet e video-kasetës së saj seksuale nga Ray J

Një peshë e madhe u hoq nga supet e Kim Kardashian vetëm disa orë përpara se të prezantonte Saturday Night Live, teksa Kanye është kthyer me të gjithë kasetën e saj seksuale në episodin e tretë të “The Kardashians” në Hulu.

Seriali i ri debutoi me 41-vjeçaren Kim që mësoi se mund të kishte pamje të reja nga kaseta e saj e mëparshme me Ray J, duke i kërkuar avokatit Marty Singer që ta trajtonte atë.

Në fund rezultoi se ishte ish-bashkëshorti i saj ai që mori të gjitha pamjet, por gjithsesi doli se nuk kishte asgjë të re.

Kim Kardashian (Foto: Hulu)

Kris Jenner ishte në dhomën e saj të hotelit me Khloe Kardashian, kur mori një telefonatë nga shoqja e familjes Shelli Azoff, e cila i tha asaj se Kim dëshiron që ato të shkojnë në dhomën e saj.

Kris shton në rrëfim se, duke qenë se dhoma e Kimit është vetëm në korridor dhe ajo dëshiron që ato të shkojnë në dhomën e saj, ajo ka për të thënë diçka.

Kur arrijnë në dhomë ato gjejnë ish-bashkëshortin e Kim Kardashian, Kanye West.

Kim Kardashian (Foto: Hulu)

Reperi – i veshur me të zeza, duke përfshirë një kapelë dhe një pallto lëkure – tha se sapo erdhi nga aeroporti, gjë që e habiti Krisin pasi i kishin thënë tashmë se Kanye kishte qenë në qytet më parë.

“Më duhej të shkoja në Los Angeles dhe të kthehesha. Unë thjesht udhëtova për të marrë diçka për Kim”, tha Kim.

“Çfarë morë? Kris pyet, siç thotë Kanye, kjo është ajo që ajo dëshiron t’ju tregojë”.

Kris Jenner dhe Kanye West (Foto: Hulu)

Kris, Khloe dhe Kanye mblidhen të gjithë me Shellin, shoqen më të mirë të Kim, Allison Azoff Statter dhe Tracy Romulus, derisa përpiqet të kompozohet para se të zbulojë lajmin.

“Kanye udhëtoi në shtëpi mbrëmë dhe ai u kthye këtë mëngjes dhe unë dua t’ju tregoj se çfarë më bëri”, tha Kim mes lotësh, ndërkohë që Kanye nxori jashtë një çantë të madhe të zezë.

Ylli i “Keeping Up With the Kardashians” ka hapur zinxhirin e çantës dhe ka zbuluar hard diskun duke qarë gjersa shtoi: “Ai ma ktheu të gjithë kasetën seksuale”.

Kim Kardashian (Foto: Hulu)

“Ai më mori kompjuterin në të cilin gjendej kaseta dhe u takua me Ray J në aeroport e mi ktheu të gjitha”.

“E di që Kanye e bëri këtë për mua, por ai gjithashtu e bëri këtë për fëmijët e mi. Unë dua t’i mbroj ata nga sa më shumë që të mundem, dhe nëse do të kisha fuqinë për të, ose nëse Kanye ka fuqinë për ta bërë, kjo është gjëja më e rëndësishme për mua dhe unë jam shumë emocionale për shkak të saj dhe thjesht do të thotë shumë për mua”, vazhdon rrëfimin Kardashian.

“E pashë atë. Ishin vetëm pamjet tona në një restorant, në një klub nate, asgjë seksuale, asgjë e çuditshme”, thotë tutje Kim.

Kim Kardashian (Foto: Hulu)

“Dhe kështu tani mund të marr frymë thellë dhe të mos shqetësohem për këtë para SNL”. /Telegrafi/

Kim Kardashian (Foto: Hulu)