Humbi mbi 50 kilogramë, kështu duke sot trupi i këngëtares Linda Halimi!

Është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Fjala është për Linda Halimi, e cila njihet si artiste që këndon live, derisa jetën dhe aktiviteti e saj e zhvillon në Amerikë.

Përveç jetës profesionale, Linda është komentuar shumë edhe për jetën e saj personale, pas martesës me një burrë me ngjyrë.

Por kjo nuk e ka ndalë këngëtaren Halimi që të tregohet e suksesshme në profesionin e saj prej këngëtareje, shkruan ORAinfo.

Linda shpesh është komentuar edhe për peshën e saj. Ajo vite me parë ishte tepër e plotë.

Ndërsa tani Linda është një ndër femrat me trupin me të mirë në mesin e këngëtareve shqiptare.

Në postimet e fundit, Linda nuk heziton të ekspozojë trupin në top formë.

Linda mund të jetë edhe motuvieuse për femrat tjera që janë me peshë, se me punë mund të arrihet gjithçka.

Me poshtë i gjeni disa foto të Lindës kur ishte e plotë dhe tani kur trupi i saj është në top formë.

FOTO: Linda Halimi e plotë.

FOTO: Linda Halimi e dobët.