Kara del Toro, mbresëlënëse me fustanin që ekspozonte shumëçka

Kara del Toro konsiderohet një modele shumë tërheqëse dhe më së shpeshti punon për fushata për markat që shesin të brendshme dhe rroba banje.

Për shkak të pamjes së saj, ajo është shënjestër e shpeshtë e paparacëve dhe paraqitja e saj në një festë në Los Angeles ishte mbresëlënëse.

28-vjeçarja kishte veshur një fustan provokues, i cili mbahej anash vetëm me disa lidhëse. Gjithashtu, nuk kishte veshur jelekë.

(Foto: BackGrid)

Modelja karakterizohet me gjoks të bujshëm, ndërsa në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, ka vënë në pah disa prej komenteve që ia kanë shkruar ndjekësit.

“Ti ke gjoks të madh”; “Nuk e dija që modelet kishin gjoks”; “Vetëm zhvishu dhe do të jesh Emily Ratajkowski e re” – janë disa prej tyre. /Telegrafi/