Iliri, Donaldi, Einxhel apo Beniada, kush e fiton sonte “Big Brother VIP”?

Iliri, Donaldi, Einxhel dhe Beniada janë katër finalistët e këtij edicioni.
Sonte (e premte) do të mbahet nata finale, ku do i jepet çmimi kryesorë njërit prej finalistëve.
Katër finalistët janë pretendent për të fituar çmimin e madh, megjithatë nuk dihet se cili nga ta do e ketë fatin për fitore. Theksojmë se, publiku me votat e tyre janë vendimtarë për fituesin e këtij edicioni të “Big Brother VIP”.E rëndësishme të ceket se që nga e premtja e kaluar është hapur televotimi me numrat e telefonit për t’i mundësuar publikut të votojë gjatë gjithë kohës deri sot.Ndryshe, dy nga finalistët meshkuj, Iliri dhe Donaldi, në “Dhomën e Rrëfimit”, janë pyetur se kush do e fitojë edicionin dhe pa hezitim kanë deklaruar emrat e tyre.