Grubi i fton qytetarët në festën e sotme në Shkup

Në kuadër të manifestimit të 20 vjetorit të BDI-së, zëvendëskryeministri i parë i Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi përmes një postimi në profilin e tij në Facebook ka ftuar të gjithë në festën e madhe në sheshin Skenderbeu në Shkup sot e Premte, 03. Qershor në ora 20:30.

“Sonte, e premte, në ora 20:30 në sheshin Skenderbeu në Shkup jeni të mirëseardhur të gjithë, nga Tetova, Kumanova, Gostivari, Dibra, Struga, Kërçova dhe të gjitha vendbanimet në koncertin spektakolar” shkruan Grubi.