Gresa po bën jetë të shtrenjtë dhe sapo na prezantoi me veturën e saj super-luksoze – Ora Info

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andin, përcjell ORAinfo.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati edhe shumë dhe tani të dy po e vazhdojnë jetën e tyre të ndarë.

Përmes fotografisë së fundit, Gresa na ka prezantuar me veturën e saj luksoze./ORAinfo/