Enca sjell të tjera poza provokuese gjatë pushimeve në Dubai

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në Dubai.

Ajo ka ndarë me ndjekësit disa fotografi dhe video të ndryshme nga momentet e këndshme që po shijon atje.

Ndër të tjerash së fundmi, Enca publikoi për ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi provokuese në bikini.

Foto: Enca Haxhia/Instagram

Ajo ka pozuar me bikini të kuqe duke shijuar çaste të këndshme freskuese në pishinë me qytetin e Dubait në prapavijë.

“Ndjenja ime në këtë moment është thjeshtë jeto”, ka shkruar këngëtarja Haxhia në mbishkrimin e fotografive në Instagram.

Foto: Enca Haxhia/Instagram

Përpara Dubait, interpretuesja e hitit “A po t’pëlqen” shijoi disa ditë të mira pushimi në Zanzibar të Afrikës.

Enca përndryshe ka kohë që nuk ka sjell për fansat ndonjë projekt të ri muzikor. /Telegrafi/

Foto: Enca Haxhia/Instagram