[ad_1]

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi, në mes të turneut të saj.

Ajo së bashku me shoqërinë e saj kanë bërë një ndalesë në rezervuarin Lake Powell të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Interpretuesja e hitit “New Rules” ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi dhe video nga momentet e këndshme që po shijon atje.

Foto: Dua Lipa/Instagram

Në një palë bikini njëpjesëshe ngjyrë të kaltër të çelur, Dua vuri mjaft mirë në pah siluetën e saj të trupit dhe linjat e tonifikuara.

Ndër të tjerash, ajo më pas publikoi edhe një fotografi nga mbrapa, duke vënë në pah të pasmet e saj atraktive.

Foto: Dua Lipa/Instagram

Dua duket se është duke e shijuar shumë këtë pushim të shkurtër, pas të cilit do të kthehet menjëherë në vazhdimin e turneut të saj “Future Nostalgia”.

Foto: Dua Lipa/Instagram

Deri më tani, ajo ka mbajte koncerte të turneut në Amerikë, gjersa më pas do të vazhdojë edhe në Evropë dhe Australi. /Telegrafi/