[ad_1]

Dua Lipa prej ditësh ka nisur turneut botëror “Future Nostalgia”, që fillimisht po zhvillohet në Amerikë, për të vazhduar më pas edhe në kontinentet të tjera.

Por, përkundër angazhimeve dhe një orari të ngjeshur, artistja shqiptare me famë botërore nuk e lë asnjëherë anash kujdesin për fizikun e saj.

Këtë e ka dëshmuar edhe në postime e radhës në llogarinë e saj në Instagram, duke treguar se dita e saj nis pikërisht me ushtrime fizike.

Foto: Dua Lipa/InstaStory

26-vjeçarja shihet në veshje sportive me ngjyrë të zezë, të cila ia theksojnë në mënyrë perfekte format e saj joshëse të trupit.

Dua, ndërkohë përmes postimeve për mbi 79 milionë ndjekës e saj në Instagram, zbuloi se kishte nevojë për të marrë një tretman mjekësor në vazhdën e turneut.

Foto: Dua Lipa/InstaStory

Ndryshe, kujtojmë që Dua javë më parë I dha fund romancës, ish-çifti ishin në lidhje prej më shumë se dy vite. /Telegrafi/

Foto: Dua Lipa/InstaStory