Bleart Frangu, 17 vjeçari që do të shkund skenën

Këngëtari i ri 17 vjeçar Bleart Frangu me preardhje nga komuna e Vitisë i cili jeton në Gjermani ka sjellur projektin e parë profesional me videoklip. Kujtojm se paraqitja e parë e tij ishte tek xhirimet e Vitit Ri në emisionin n’Kosovë Show.

Ky videoprojekt është punuar nga producenti Nurteel ndërsa videoklipi nga Time Pictures ndërsa si producent ekzekutiv është Labinot Nuraj. Blearti pritet gjatë këtij viti të sjellë dhe shumë projektet e rradhës, duke qenë kështu një ogur i mirë në karierën e tij muzikore.