Black Friday më i mirë në East Gate Mall!

Duke filluar nga dje (e mërkurë), 23 nëntor, nisin zbritjet e preferuara të East Gate Mall dhe do të zgjasin deri të dielën, më 27 nëntor. Aksioni i Black Friday në East Gate Mall është një aksion me zbritje të mëdha deri në -70% të markave të modës urbane, për syze, elektro-shtëpiake, pajisje kompjuterike, mobilie, kozmetikë dhe më shumë.

Në East Gate Mall, pazari është më i bukur dhe vetëm këtu mund të gjeni markat ekskluzive që do të jenë pjesë e këtij promovimi me zbritje speciale duke përfshirë markat H&M, Zara, Mango, Zara Home, OYSHO, Massimo Dutti, Stradivarius, Berschka, Pull dhe Bear , Reserved, Mohito, Cropp and House, XYZ, Armani Exchange, si dhe Dan John, HUGO, Fashion and Friends, Timberland, Bark Shoes, Kicks and Heelz me Nine West, QUNTO, Neptun, IStyle, Carnival, DeFacto, Patrizia Pepe, Twinset, Nike, Adidas, Intersport, Sport Vision, Sizer, Tiffany, Bozinovski, Gently, Gabiacci, Giotelli dhe 220 marka të tjer.

East Gate Mall është qendra tregtare më e madhe dhe më moderne në vendin tonë. Një vend unik ku mund të gjeni të gjitha markat ndërkombëtare dhe vendase në një vend. East Gate Mall është një qendër lider në rajon që u ofron vizitorëve të saj parkim falas, qëndrim për kafshë shtëpiake deri në 4 orë, një supermarket Tinex të pajisur mirë, shërbime bankare dhe postare, një përzgjedhje të madhe ushqimesh në restorante dhe një departament vetë-shërbimi.