[ad_1]

Me gjoksin në plan të parë dhe me bikini të zeza, Bebe Rexha ka ngacmuar imagjinatën në pozat e reja.

Shqiptarja me famë botërore ndiqet nga afro 11 milionë ndjekës në Instagram, të cilët i presin me kërshëri postimet e saja.

Gjatë të martës, 32-vjeçarja ka sjellë disa poza, në të cilat fillimisht ka pozuar me fund të shkurt dhe duke ekspozuar pjesën e sipërme të bikinive, ndërsa më pas është shfaqur krejtësisht me bikini të zeza.

(Foto: Instagram/beberexha)

“Së bashku, bota mund të jetë e jona”, është përshkrimi i fotografive të publikuara në Instagram.

(Foto: Instagram/beberexha)

Ndërsa, këngëtarja u ka kërkuar ndjekësve që të klikojnë për një “dhuratë të vogël” në fotografinë e fundit, në të cilën shfaqet vetëm me bikini të zeza. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/beberexha)