Artan Grubi “shpërthen” për fitoren e KF Shkupit, paralajmëron “festë të madhe më 15 maj” (VIDEO)

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi ka ndjekur nga afër ndeshjen e futbollit mes KF Shkupit dhe KF Renovës.

Në këtë ndeshje, ku Shkupi me dy golat e shënuar arriti të rrëmbejë pas dy dekadash titullin e kampionit, Grubi ka “shpërthyer” në emocione.

Kjo duket edhe në videon që e ka shpërndarë në profilin e tij në Facebook, në mbishkrimin e të cilës paralajmëron se festa e madhe do të mbahet më 15 maj.Shkupi kampion 🏆 video e një emocioni dydekadësh.

Festa e madhe na pret më 15 maj, të gjithë të bashkuar për Shkupin tonë”, shkroi Grubi.