Aksident i rëndë në Radishan të Shkupi, ka të vdekur (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 21.30 në qarkoren e Shkupit, gjegjësisht afër daljes për në lagjen Radishan.

Akisdenti ka ndodhur mes një veture dhe motoçiklete në të cilën kanë qenë duke udhëtuar dy persona, njëri nga të cilët ka vdekur në vendin e ngjarjes, raporton KlanMacedonia.

Në vendin e ngjarjes gjenden ekipe të shumta të policisë dhe ekipet e ndihmës së shpejt./KlanMacedonia