Ahmeti për KF Shkupin: Festa e merituar rikthehet sot në Shkup

Edhe lideri i BDI-së, Ali Ahmeti ka uruar për fitorën e KF Shkupit në ndeshjen kundër KF Renovës, e cila i siguroi titullin e kampionit.

POstimi i plotë:

21 vjet më pas, festa e merituar rikthehet sot në Shkup pas shpalljes kampion të FC Shkupi.
Urime drejtuesve të klubit, lojtarëve, të gjithë përkrahësve dhe tifozëve Shvercerat Shkup për këtë arritje të madhe.
Uroj suksese në garat europiane, ju priftë e mbara djema!
🏆⚽️