Ka disa ditë që reperët Unikkatil dhe Fero janë duke u thumbuar mes vete, si me këngë, ashtu edhe me rrjetet sociale.

E, duke qenë se Fero i bëri diss Unikkatilit, padyshim që ka pasur edhe reagime në estradë.

Një diss drejtuar Feros ia ka bërë edhe talenti i repit, Taysoni.

Në llogaritë e tij në Tik Tok e në Instagram, ai ka hedhur këngën e njëjtë, duke e thumbuar keq Feron.

Nga ana tjetër, Tajsoni se shpejti do e hedh në treg edhe këngën e tij të re.

Se si e dissirati Feron, ndiqeni në videot më poshtë:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hysni Hasimi (@tajsoni__)