Ashtu siç u premtoi fansave, reperja Rina Balaj ka publikuar sot (e martë) projektin e ri muzikor.

Ajo këtë herë erdhi në bashkëpunim me artisten e quajtur, Amelia, ndërkohë që është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Këngëtaret vijnë me paraqitje të mrekullueshme në videoklip e skena mjaft atraktive.

Rina Balaj dhe Amelia (Foto: YouTube)

Teksti është shkruar nga vet artistja shqiptare, kurse për producimin është kujdesur Dj Amelia.

Kënga tashmë është shpërndarë në të gjitha platformat muzikore dhe pritet të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku.