Është një ndër reperet më të suksesshme shqiptare, dhe Melinda Ademi gjithashtu njihet si një ndër femrat më joshëse të estradës.

Me mbi një milion ndjekës në llogarinë e saj personale në Instagram, Melinda vjen çdo herë me imazhe të ndryshme atraktive që pëlqehen nga fansat e saj.

Edhe së fundmi, Melinda postoi disa foto me të cilat mori vëmendje, teksa ekspozoi linjat tërheqëse të trupit.

Foto: Melinda/Instagram

Melinda dukej tejet atraktive e veshur në një trupore të ngushtë ngjyrë rozë, ndërsa realizoi foto në dhomën e saj të gjumit.

Foto: Melinda/Instagram

Zeshkania simpatike vuri në fokus të pasmet joshëse dhe linjat e përkryera të turpi, ndërsa edhe pranoi komente të shumta nga ana e fansave.

Foto: Melinda/Instagram

Ndryshe, Melinda mbete e angazhuar me koncerte edhe mbrëmje muzikore edhe gjatë kësaj kohë, kryesisht në diasporë.

Foto: Melinda/Instagram

Kujtojmë që projekti I saj I fundit është “Melodia” që u publikua nëntorin e vitit të kaluar. /Telegrafi/

Foto: Melinda/Instagram